همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 2 5mm poultry cage ] همخوانی داشتن 98 محصولات.
چهار لایه باتری 30000 تجهیزات گوشتی 2.5 میلی متر ضخامت SONCAP فهرست شده است
| نام دیگر: | تجهیزات پرورش جوجه گوشتی با باتری چهار لایه روی 30000 پرنده |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| قاب قفس: | فولاد گالوانیزه U شکل |
تجهیزات پاکسازی چند مرغداری ، سیستم قفس باتری 1.2 میلی متری 220 ولت
| نام محصول: | تجهیزات چند لایه خودکار طیور برای تمیز کردن کود سرگین طیور |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| دستگاه جمع آوری سرگین: | فولاد Zn-Al یا 275 گرم گالوانیزه داغ |
1.75 متر 1.5kw HDG سیستم حذف کود مرغی برای قفس باتری
| کلید واژه ها: | تجهیزات تمیز کردن کود مرغداری سیستم حذف کود |
|---|---|
| نوع پاکسازی کود: | جمع کننده کود تسمه ای یا اسکراپر |
| مواد: | گالوانیزه داغ یا فولاد ضد زنگ، روی-آلومینیوم |
قفس باطری تخم مرغ 4 طبقه برای مرغداری تانزانیا Q235 اتوماتیک
| نام محصول: | قفس باطری 4 طبقه تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |
54-384 پرندگان / مجموعه لایه قفس پرنده ، SONCAP سیستم باتری پرورش مرغ
| اسم دیگر: | مرغداری قفس باتری، مرغداری لایه تخم مرغ، قفس باطری لایه |
|---|---|
| نوع: | قفس مرغ باتری، نوع H، نوع A |
| مواد: | گالوانیزه گرم، گالوانیزه سرد دوبل |
مرغ باطری قفس مرغ سیستم H نوع گالوانیزه 384 پرنده / ست
| نام محصول: | H نوع باتری تخمگذار سیستم قفس قفس قفس مرغ طرح لایه قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
تجهیزات پاکسازی خانه مرغ چند طبقه، سیستم قفس باتری 1.2 میلی متری 220 ولت
| نام محصول: | تجهیزات چند لایه خودکار طیور برای تمیز کردن کود سرگین طیور |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| دستگاه جمع آوری کود: | Zn-Al یا 275g استر گرم گالوانیزه شده |
قفس مرغ گوشتی 380V 120/150 گالوانیزه برای مرغداری SGS گواهی شده
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی باطری گالوانیزه اتوماتیک برای فروش طرح مرغداری |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی از نوع/قاب h |
| اندازه قفس: | 1000x1000x440، 1500x1000x440، 890x1250x440 میلی متر |
سیستم حذف کود مرغی 1.2 میلی متری
| نام محصول: | سیستم حذف کود مرغی مکانیکی، دستگاه تمیز کننده خودکار مزرعه مرغ |
|---|---|
| نوع حذف کود: | تمیز کردن تسمه، سیستم حذف اسکراپر |
| ویژگی مکانیکی: | بی صدا |
قفس باطری تخم مرغ 4 طبقه برای مرغداری تانزانیا Q235 اتوماتیک
| نام محصول: | قفس باطری 4 طبقه تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |

