همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap broiler equipment ] همخوانی داشتن 206 محصولات.
تجهیزات مزرعه مرغ تمام اتوماتیک قفس مرغ گوشتی نوع H حیوان
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی تیپ H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| رنگ: | سفید نقره ای |
تجهیزات پرورش مرغ گرم گالوانیزه شده نوع H سیستم خودکار باتری قفس مرغ
| ظرفیت: | 90-120 جوجه قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| سیستم تهویه: | آره |
| تعداد لانه ها: | 3-4 |
قفس مرغ نوع H 3 طبقه 4 طبقه با سیستم تغذیه خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ نوع H 3 طبقه 4 طبقه با سیستم تغذیه خودکار |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | قفس مرغ گوشتی |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
تجهیزات پرورش مرغ گرم گالوانیزه شده نوع H سیستم خودکار باتری قفس مرغ
| ظرفیت: | 90-120 جوجه قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| سیستم تهویه: | آره |
| تعداد لانه ها: | 3-4 |
باتری 50000 لایه 5 لایه سیستم قفس گوشتی HDG مواد فولادی
| اطلاعات محصول: | سیستم قفس باتری برای جوجه های گوشتی و لایه ها |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ از نوع h |
| ظرفیت: | 54، 72، 90، 108، 144 پرنده |
3 ردیف 4 طبقه H نوع مرغ گوشتی مرغداری سیستم خودکار قفس جوجه های گوشتی
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
قفس مرغداری تمام اتوماتیک مرغ گوشتی 5000 H نوع باتری برای مرغ
| نام محصول: | قفس باتری نوع H برای مرغ گوشتی |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
| طبقات: | 3 یا 4 طبقه |
قفس مرغ گوشتی با تغذیه خودکار طیور
| نام محصول: | قفس جوجه های گوشتی با تغذیه خودکار طیور |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع |
144 پرنده مرغ گوشتی باطری قفس مرغ قفس لایه 3 قاب
| نام محصول: | قفس 3 لایه قفس مرغ گوشتی پرورش دهنده باتری قفس مرغ لایه قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع |
یک نوع مرغ گوشتی قفس مرغ تمام اتوماتیک تجهیزات کشاورزی خانه
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی تمام اتوماتیک نوع A |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع |

