همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 2mm poultry egg collection system ] همخوانی داشتن 187 محصولات.
روش جمع آوری تخم مرغ 100 میلی متری
| نام محصول: | تجهیزات تولید تخم مرغ استفاده از سیستم جمع آوری تخم مرغ |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| اندازه کمربند جمع آوری تخم مرغ: | عرض 100 میلی متر، ضخامت کمربند 2 میلی متر |
سیستم جمع آوری تخم مرغ 10 سانتی متری
| نام محصول: | ماشین های مزرعه تخم مرغ سیستم جمع آوری خودکار تخم مرغ برای قفس مرغ های تخمگذار |
|---|---|
| مواد جمع آوری تخم مرغ: | قاب فولادی روی آلومینیوم |
| جنس کمربند تخم مرغ: | PP بافته شده، عرض 10 سانتی متر، ضد پیری |
1mm 1.5kw H نوع سیستم جمع آوری تخم مرغ بدون شکستن تخم مرغ
| نام محصول: | سیستم جمع آوری تخم مرغ خودکار نوع H مرغداری بدون شکستن تخم مرغ |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| رنگ تسمه نقاله تخم مرغی: | رنگ سفید یا خاکستری، با خطوط قرمز، زرد، آبی و سبز |
1mm 1.5kw H نوع سیستم جمع آوری تخم مرغ خودکار بدون شکستن تخم مرغ
| نام محصول: | نوع H سیستم جمع آوری تخم مرغ خودکار پرورش مرغ ماشین بدون شکستن تخم مرغ |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| رنگ کمربند حامل تخم مرغ: | رنگ سفید یا خاکستری با خطوط قرمز، زرد، آبی و سبز |
160 پرندگان نوع A قفس مرغ مرغ تجهیزات پرورش تخم مرغ
| نام محصول: | یک نوع 160 پرندگان لایه قفس مرغ جوجه مرغ تخم مرغ پرورش تجهیزات |
|---|---|
| قاب قفس: | فولاد نوع U |
| مواد قفس: | قفس لایه گالوانیزه دوبل سرد یا گرم |
160 پرنده نوع مرغ قفس مرغ تجهیزات پرورش طیور تخم مرغ
| نام محصول: | تجهیزات پرورش مرغ مرغ در قفس قفس مرغ نوع 160 پرنده |
|---|---|
| قاب قفس: | فولاد نوع U |
| مواد قفس: | قفس لایه گالوانیزه دوگانه سرد یا گرم |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باطری تمام اتوماتیک قفس مرغ لایه H نوع تخم مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | قفس باطری مرغ تخم مرغ تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس مرغ باطری لایه تخم مرغ اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار مرغ
| نام محصول: | قفس باطری مرغداری مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار اتوماتیک |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |

