همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 2mm poultry egg collection system ] همخوانی داشتن 187 محصولات.
قفس قفس پرورش مرغ قفس لایه ای قفس U شکل باتری فولادی قفس لایه ای طیور
| نام محصول: | قفس قفس پرورشی پرورش لایه مرغ قفس U شکل باتری فولادی قفس لایه ای مرغداری |
|---|---|
| نوع قفس: | نوع A و H قابل ارائه است |
| تغذیه از طریق: | مواد PVC خالص، فولاد Zn-Al یا فولاد گالوانیزه |
دستگاه تغذیه خودکار روی آلو برای طیور، سیستم تغذیه جوجه های گوشتی 1.2 میلی متری SGS
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |
120 لایه تخم مرغ مش سیم قفس مرغ نوعی تجهیزات مرغداری
| نام محصول: | مش سیم مرغ نوع قفس تخم مرغ تجهیزات مرغداری |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
| طبقات: | 3 یا 4 طبقه |
نوع H قفس باطری مرغداری تخم مرغ تخمگذار مرغ مزرعه مرغ
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری مرغداری مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ/سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس های لایه ای مرغ پرورشی سیستم باتری تمام اتوماتیک تخم مرغ نوع H
| نام محصول: | H نوع قفس مرغ تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باتری لایه تخم مرغ سیستم قفس مرغ تخمگذار اتوماتیک مرغ H نوع 6 سطح / طبقه
| نام محصول: | سیستم قفس مرغ نوع H باتری لایه تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
فیلیپین تخم مرغ گالوانیزه قفس مرغ نوع H نوع 68 کیلوگرم ISO9001
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای تخم مرغ گالوانیزه نوع H فیلیپین |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |
اوگاندا مرغداری فارم قفس مرغ اتوماتیک نوشیدنی نوع H
| نام محصول: | قفس مرغ مزرعه خوری اتوماتیک مرغداری نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
3 ردیف 96 مرغداری مرغداری باطری قفس مرغ نوع A با آبخوری اتوماتیک نوک پستان
| نام محصول: | A Type 3 Tiers 96 Birds Layer Farm مرغداری قفس مرغ باطری |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
قفس باطری مرغ لایه تخم مرغ اتوماتیک 3 طبقه 4 طبقه H تجهیزات تغذیه طیور نوع
| نام محصول: | تجهیزات تغذیه مرغ نوع H قفس باطری مرغ لایه تخم مرغ برای بازار فیلیپین |
|---|---|
| کلید واژه ها: | لایه تخم مرغ قفس مرغ |
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |

