همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ chicken poultry control shed system ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
قفس های لایه ای مرغ پرورشی سیستم باتری تمام اتوماتیک تخم مرغ نوع H
| نام محصول: | H نوع قفس مرغ تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس مرغ سنگین باتری طراحی شده برای بهینه سازی تولید تخم مرغ و افزایش سلامت طیور در مزارع تجاری
| اندازه: | 650x1250X440mm/1000x1250x400mm |
|---|---|
| منطقه/پرنده: | 450 سانتی متر مربع |
| طول عمر: | بیش از 25 سال |
قفس طیور 650x1250x2220mm نوع H نوع خودکار برای لایه
| کلید واژه ها: | قفس مرغ نوع h سیستم قفس باتری برای لایه |
|---|---|
| مواد سیمی: | قفس مرغ پرورش سیم q235 |
| لایه های قفس: | قفس باتری 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10 لایه |
SGS H Frame 30000 Birds Ready to Lay Chicken Cage طول 650 میلی متر
| کلید واژه ها: | طرح قفس لایه مرغ قفس مرغ باطری لایه مرغ |
|---|---|
| نوع قفس: | قاب h قفس های لایه ای |
| توری اهنی: | قفس پرورش سیم فولادی پل Q235 |
گالوانیزه اتوماتیک نوع H قفس مرغ 3 طبقه برای مرغداری
| نام: | قفس های فیدر مرغ برای لایه ها |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای لایه ها |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای لایه ها |
650x1250x2220mm باتری قفس مرغ نوع H اتوماتیک برای لایه
| کلمات کلیدی: | قفس مرغ سیستم قفس باتری نوع H برای لایه |
|---|---|
| مواد سیمی: | قفس مرغ پرورش سیم q235 |
| لایه های قفس: | قفس باتری 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10 لایه |
SGS H Frame 30000 پرندگان آماده برای تخم گذاری قفس مرغ 650mm طول
| کلمات کلیدی: | طرح قفس لایه مرغ باطری لایه مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| نوع قفس: | h قاب قفس های لایه ای |
| توری اهنی: | قفس پرورش Q235 از سیم فولاد پل |
مرغداری Q235 3 - 4Tier Battery Chicken Cage استفاده از پرورش جوجه های گوشتی
| نام دیگر: | قفس مرغ گوشتی باطری، قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| مدل: | سیم فولادی کم کربن Q235 |
| فرآیند سطحی: | گالوانیزه گرم |
Anti Rust HDG H Type Layer Chicken Cage 16-20 جوجه های گوشتی/قفس
| نام محصول: | باتری قفس مرغ گوشتی گالوانیزه |
|---|---|
| طبقه: | 3 یا 4 طبقه / طبقه |
| بعد قفس: | 1000x1000x440mm |
U Type HDG Steel Chicken Food Feeder ، 3-8tiers سیستم تغذیه اتوماتیک برای جوجه ها
| نام محصول: | تجهیزات سیستم تغذیه اتوماتیک طیور با راندمان بالا برای مزرعه مرغ های تخمگذار |
|---|---|
| لایه های قفس: | 3/4/5/6/8 طبقات قفس طیور |
| استند قفس: | فولاد گالوانیزه نوع U |

