همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ chicken poultry control shed system ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
قفس مرغ گوشتی لایه و نوع A و H نوع 3 ردیف 4 طبقه
| نام محصول: | کارخانه تامین A Type و H نوع 3 لایه 4 طبقه و قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| مواد: | Q235 سیم فولادی گالوانیزه داغ |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
سیستم قفس مرغ لایه H نوع Q235A باتری تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک
| نام محصول: | سیستم قفس مرغ تخمگذار اتوماتیک لایه باتری H نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
4 درب q235 H نوع باتری تجهیزات گوشتی 3 لایه مرغداری
| کلید واژه ها: | h نوع اتوماتیک تجهیزات جوجه های گوشتی طرح سوله طیور مزرعه مرغ |
|---|---|
| نوع بازاریابی: | محصول جدید 2021 |
| اندازه قفس: | 1500x1000x440mm، 1000x1000x440mm |
تجهیزات اتوماتیک پرورش طیور گوشتی سیستم خط تغذیه طیور 45mm 4pan / 3m
| نام محصول: | سیستم خط تغذیه خودکار طیور |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| معاون هاپر: | 60 کیلوگرم، 70 کیلوگرم، 90 کیلوگرم |
4 پرنده در هر سلول سیستم قفس باتری گالوانیزه داغ
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |
گالوانیزه داغ 6 طبقه 204 پرنده قفس مرغ گوشتی پرورش مرغ
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |
قفس فلزی 4 ردیف جوجه برودر از 1 روزگی تا 16 هفته
| کلید واژه ها: | قفس بچه کوچک جوجه |
|---|---|
| طبقات: | 4 طبقه / سطح |
| مشخصات: | سیستم آب خودکار، سیستم تغذیه خودکار، خودکار |
سایز بزرگ جدیدترین قفس باتری نوع H مش سیم فولادی گالوانیزه
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
4 متر/مجموعه تجهیزات گوشتی
| نام دیگر: | کنترل اتوماتیک سوله طیور تجهیزات جوجه گوشتی برای مرغ گوشتی |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه گرم |
| تابه تغذیه: | 16 شبکه، 4 پان / 3 متر |

