همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ poultry environmental control system ] همخوانی داشتن 317 محصولات.
سیستم کنترل محیطی تمام اتوماتیک قفس های مرغ تخمگذار با عمر بیش از 25 سال راه حل پرورش طیور
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
46000 متر مکعب/H مرغ مرغ فن تهویه صنعتی 1270 میلی متر سیستم کنترل مرغداری
| نام محصول: | فن تهویه سیستم کنترل محیط زیست طیور مرغداری مرغ |
|---|---|
| اندازه: | 1380x1380x450 میلی متر |
| Dia. دیا. of Blades از تیغه ها: | 1270 میلی متر |
قفس های مرغداری 6 طبقه باطری با مواد بادوام و ماندگاری بیش از 25 سال مناسب برای پرورش متراکم طیور
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
قفس مرغ سنگین باتری طراحی شده برای بهینه سازی تولید تخم مرغ و افزایش سلامت طیور در مزارع تجاری
| اندازه: | 650x1250X440mm/1000x1250x400mm |
|---|---|
| منطقه/پرنده: | 450 سانتی متر مربع |
| طول عمر: | بیش از 25 سال |
قفس مرغ لایه ای مقاوم برای پرورش مرغ فراهم کردن فضای بهینه و تهویه هوا برای به حداکثر رساندن تولید تخم مرغ و سلامت پرندگان
| درمان سطحی: | گالوانیزه گرم گرم |
|---|---|
| اندازه: | ۶۵۰×۱۲۵۰×۴۴۰ میلی متر |
| ردیف: | 3/4/5/6/8 |
لایه مرغداری قفس مرغ بچه 180/240 نوع A با تغذیه کننده
| کلمات کلیدی: | مرغداری قفس بچه جوجه های مولد با آبخوری و دانخوری |
|---|---|
| تایپ کنید: | یک نوع |
| ظرفیت / مجموعه: | 180 یا 240 پرنده |
Q235 قفس مزرعه مرغداری
| نام دیگر: | مرغداری قفس اتوماتیک مرغ برای لایه های تخم مرغ و جوجه های گوشتی |
|---|---|
| مواد قفس: | فولاد پل ملی Q235، بدون خمیدگی |
| سطح قفس: | پردازش دوبار گالوانیزه سرد یا گرم پس از جوشکاری |
تجهیزات پرورش طیور Pullet ، تجهیزات مرغداری لایه 3/4 لایه
| نام محصول: | تجهیزات قفس مرغ پولت مرغداری لایه ای خودکار |
|---|---|
| مواد سیم قفس: | q235، تغییر شکل دادن آسان نیست |
| کف قفس: | 3 یا 4 طبقه |
3-6mm سیم باتری تجهیزات broiler SGS نوع H قفس مزرعه مرغ
| کلمات کلیدی: | نوع h بطری های فرنگی برای مرغ ها |
|---|---|
| تغذیه از طریق: | تغذیه کننده های آلومینیوم گالوانیزه، ضخامت 1.0mm |
| لوله های آب: | لوله های آبی مربع یا گرد 25 میلی متری |
Q235 قفس پرورش طیور
| کلید واژه ها: | قفس مرغ گوشتی گالوانیزه گرم مزرعه مرغ |
|---|---|
| لایه ها / لایه ها: | مرغ گوشتی در قفس 3 یا 4 لایه |
| استفاده کنید: | مرغ، جوجه های گوشتی |

