همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ poultry environmental control system ] همخوانی داشتن 317 محصولات.
قفس های لایه ای مرغ پرورشی سیستم باتری تمام اتوماتیک تخم مرغ نوع H
| نام محصول: | H نوع قفس مرغ تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
نوع H 3 طبقه / 4 طبقه گرم غوطه ور شدن گالوانیزه لایه خودکار قفس مرغ در تجهیزات مزرعه مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
HDG Q235 Layer Chicken Coop، 160 Birds Hens مرغداری قفس باتری
| نام دیگر: | قفس باطری لایه مرغ 160 پرنده، مرغداری |
|---|---|
| تایپ کنید: | نوع H و نوع A قفس مرغداری |
| مواد: | فولاد پل ملی Q235 |
قفس مرغ گوشتی گالوانیزه چند سطحی چند لایه پیش ساخته
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |
تجهیزات مزرعه مرغ تمام اتوماتیک قفس مرغ گوشتی نوع H حیوان
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی تیپ H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| رنگ: | سفید نقره ای |
4 طبقه باتری مرغداری قفس مرغ قفس Q235A H سبک قاب کاملا خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ 4 طبقه H قفس مرغ کاملاً خودکار با باتری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس های باتری برای تخم گذاری جوجه در خانه مزرعه مرغ ساخته شده با فولاد گالوانیزه گرم.
| نام: | قفس های خوراک مرغ برای لایه ها |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای لایه ها |
| درخواست: | قفس مرغداری برای لایه ها |
قفس مرغ تخمگذار: راهحل ایدهآل برای پرورش مرغهای تخمگذار در مزرعه شما
| استفاده: | پرورش طیور |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| نوع: | یک نوع |
90birds/Set 1.5m3 باتری مرغ سیستم قفس برای جوجه های گوشتی تغذیه خودکار YXB4H120
| نام: | تجهیزات مرغداری با باتری قفس مرغ با سیستم تغذیه اتوماتیک |
|---|---|
| اندازه: | 1500mmx1000mmx440mm |
| کاربرد: | مزرعه مرغ گوشتی، مزرعه مرغ تجاری |
تولید کنندگان باتری تخم مرغ مرغ مزرعه مرغ تخمگذار قفس
| نام محصول: | تولید کنندگان باتری تخم مرغ مرغ مزرعه مرغ تخمگذار قفس |
|---|---|
| مواد: | گالوانیزه گرم یا گالوانیزه سرد |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |

