همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ poultry environmental control system ] همخوانی داشتن 317 محصولات.
قفس لایه لایه مرغ خودکار نوع H برای مزارع کنیا
| نام محصول: | قفس لایه ای مرغ اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| تایپ کنید: | یک نوع قفس مرغ تخمگذار |
سیستم اتوماتیک قفس جوجه های گوشتی 4 طبقه 5 طبقه H سوله مرغداری نوع
| نام محصول: | 4 طبقه 5 طبقه H نوع طراحی مدرن سوله مرغداری خودکار سیستم قفس جوجه های گوشتی |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
نوع H نوع مرغ قفس باتری قفس تجهیزات مرغداری اتوماتیک 10 طبقه
| نام محصول: | تجهیزات مرغداری قفس اتوماتیک لایه ای باطری مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| استفاده: | پرورش طیور |
|---|---|
| نوع: | قفس مرغ لایه |
| نصب: | نصب آسان |
ساختار فولادی مرغداری نگهداری حرارت قفسه مرغ
| محل خدمات محلی: | آفریقای جنوبی |
|---|---|
| مکان برنامه: | مرغ مزرعه مرغ تغذیه کننده تخم مرغ قفس مرغ تخمگذار |
| نام: | مرغ دان جوجه مرغ تخمگذار |
مرغداری باطری لایه اتوماتیک قفس مرغ 4 طبقه 5000 پرنده تخم گذاری
| نام محصول: | 4 ردیف 5000 مرغ تخمگذار مرغداری مرغداری باطری قفس خودکار مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس های مرغ با باتری سیستم کنترل محیط زیست کاملا خودکار مناسب برای پرورش مرغ
| مواد: | گالوانیزه داغ |
|---|---|
| ردیف: | 3-8 ردیف |
| پیکربندی تجهیزات: | سیستم کنترل محیطی کاملا اتوماتیک |
Pullet Rearing Q235 Modern Hen Cage، SONCAP 90days تجهیزات پرورش مرغ
| کلید واژه ها: | قفس پرورش پولت جوجه های لایه ای |
|---|---|
| نوع قاب: | H، یک قاب |
| مواد قفس: | q235، بدون تغییر شکل |
H440mm Manure Cleaning Q235 Steel Baby Chick Cage 17birds برای طیور
| کلید واژه ها: | لایه تخم مرغ قفس پرورش دهنده جوجه |
|---|---|
| مواد قفس: | استیل q235، بادوام |
| تغذیه کننده: | پی وی سی، فولاد گالوانیزه گرم، صفحه تنظیم فیدر |
سیستم حذف کود مرغی 1.2 میلی متری
| نام محصول: | سیستم حذف کود مرغی مکانیکی، دستگاه تمیز کننده خودکار مزرعه مرغ |
|---|---|
| نوع حذف کود: | تمیز کردن تسمه، سیستم حذف اسکراپر |
| ویژگی مکانیکی: | بی صدا |

