همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 1 2mm poultry manure removal system ] همخوانی داشتن 191 محصولات.
سیستم جمع آوری تخم مرغ مرغ آلومینیومی 2 میلی متر زیمنس موتور
| کلید واژه ها: | دستگاه جمع آوری تخم مرغ اتوماتیک روی آلومینیوم |
|---|---|
| سیستم رانندگی: | موتور زیمنس یا وانکسین |
| جمع آوری تخم مرغ: | صفحه فولادی گالوانیزه گرم |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باطری تمام اتوماتیک قفس مرغ لایه H نوع تخم مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | قفس باطری مرغ تخم مرغ تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
ماشین تمیز کردن بستر مرغ H نوع ، تجهیزات مرغداری لایه 1.5-3kw SGS
| نام محصول: | سیستم حذف خودکار کود مرغی نوع H، پاک کننده کود دامی نوع کمربند |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس مرغ نوع H |
| کود پاک کن: | فولاد گالوانیزه گرم |
ماشین تمیز کردن مرغداری Zn-Al ، 380V 3Phase تجهیزات تجاری مرغداری
| نام: | سیستم حذف کود مرغی قفس باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | تمیز کردن نوع تسمه، تمیز کردن نوع اسکراپر |
| مواد: | تخته گالوانیزه داغ / صفحه Zn-Al |
ماشین تمیز کردن مزرعه مرغ Zn-Al، تجهیزات مرغ تجاری سه فاز 380 ولت
| نام: | سیستم حذف کود مرغ از قفس باتری |
|---|---|
| نوع: | تمیز کردن نوع تسمه، تمیز کردن نوع اسکراپر |
| مواد: | تخته گالوانیزه داغ / صفحه Zn-Al |
ماشین تمیز کردن مزرعه مرغ Zn-Al، تجهیزات مرغ تجاری سه فاز 380 ولت
| نام: | سیستم حذف کود مرغ از قفس باتری |
|---|---|
| نوع: | تمیز کردن نوع تسمه، تمیز کردن نوع اسکراپر |
| مواد: | تخته گالوانیزه داغ / صفحه Zn-Al |
دستگاه خراشنده کود اتوماتیک HDG ، تجهیزات اتوماسیون طیور ISO9001 6mm
| نام محصول: | سیستم حذف کود PP سیستم قفس طیور کمربند کود مرغی |
|---|---|
| نوع قفس: | قاب A یا H قفس طیور |
| مواد قفس: | قفس مرغ تخمگذار گالوانیزه گرم |
تجهیزات تمیز کردن مرغداری نوع مرغ H 2.1 متر عرض 30 سانتی متر عمق
| نام: | سیستم حذف کود در قفس مرغ لایه بردار خودکار برای مرغداری ها |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس مرغداری نوع H |
| زباله گرد: | کود پاک کن کمربندی |

