همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 1 2mm poultry manure removal system ] همخوانی داشتن 191 محصولات.
قفس باطری تخم مرغ 4 طبقه برای مرغداری تانزانیا Q235 اتوماتیک
| نام محصول: | قفس باطری 4 طبقه تخم مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |
54-384 پرندگان / مجموعه لایه قفس پرنده ، SONCAP سیستم باتری پرورش مرغ
| اسم دیگر: | مرغداری قفس باتری، مرغداری لایه تخم مرغ، قفس باطری لایه |
|---|---|
| نوع: | قفس مرغ باتری، نوع H، نوع A |
| مواد: | گالوانیزه گرم، گالوانیزه سرد دوبل |
تجهیزات پرورش مرغ مرغداری قفس لایه لایه 90 پرنده H
| تجهیزات جانبی: | فیدر، قفس مرغ لایه ای، مش سیمی، آبخوری نوک سینه |
|---|---|
| ظرفیت را تنظیم کنید: | 144/192/240/288 لایه |
| اندازه سلول: | 450*600*410 میلی متر |
Pullet Rearing Q235 Modern Hen Cage، SONCAP 90days تجهیزات پرورش مرغ
| کلید واژه ها: | قفس پرورش پولت جوجه های لایه ای |
|---|---|
| نوع قاب: | H، یک قاب |
| مواد قفس: | q235، بدون تغییر شکل |
قفس مرغ گالوانیزه 2 میلی متری قفس مرغ گالوانیزه Q235A نوع H
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای نوع H Q235A قفس مرغ گالوانیزه 2 میلی متری |
| مواد: | Q235A گالوانیزه داغ |
قفس مرغ گالوانیزه 2 میلی متری قفس مرغ گالوانیزه Q235A نوع H
| شرایط: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای نوع H Q235A قفس مرغ گالوانیزه 2 میلی متری |
| مواد: | Q235A گالوانیزه داغ |
قفس مرغ گوشتی باطری H نوع اتوماتیک برای مرغداری
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی با باتری اتوماتیک نوع H برای مرغداری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
نوع 4 طبقه / طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه ای طیور برای تخم گذاری
| نام محصول: | نوع 4 طبقه/طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه ای طیور برای تخم گذاری |
|---|---|
| قاب قفس: | قفس مرغ لایه ای با پایه فولادی U شکل |
| درمان سطحی: | گالوانیزه دوبل سرد یا گرم پس از جوشکاری |
قفس مرغ اتوماتیک نوع H برای مرغ، قفس مرغ گوشتی
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |

