همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 1 2mm poultry manure removal system ] همخوانی داشتن 191 محصولات.
H نوع باتری لایه ای قفس مرغ مرغداری تخم مرغ اتوماتیک 10 طبقه
| نام محصول: | H نوع اتوماتیک تخم مرغ مرغداری قفس مرغ باطری |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
نوع 4 طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه مرغ برای تخم گذاری
| نام محصول: | یک نوع 4 طبقه / طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه مرغ برای تخم گذاری |
|---|---|
| قاب قفس: | قفس مرغ لایه ای با پایه فولادی شکل U |
| درمان سطح: | دو بار سرد یا گرم گالوانیزه شده پس از پردازش جوش |
نوع 4 طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه مرغ برای تخم گذاری
| نام محصول: | یک نوع 4 طبقه / طبقه 128، 160 پرنده در هر مجموعه قفس لایه مرغ برای تخم گذاری |
|---|---|
| قاب قفس: | قفس مرغ لایه ای با پایه فولادی شکل U |
| درمان سطح: | دو بار سرد یا گرم گالوانیزه شده پس از پردازش جوش |
160 پرنده نوع مرغ قفس مرغ تجهیزات پرورش طیور تخم مرغ
| نام محصول: | تجهیزات پرورش مرغ مرغ در قفس قفس مرغ نوع 160 پرنده |
|---|---|
| قاب قفس: | فولاد نوع U |
| مواد قفس: | قفس لایه گالوانیزه دوگانه سرد یا گرم |
160 پرندگان نوع A قفس مرغ مرغ تجهیزات پرورش تخم مرغ
| نام محصول: | یک نوع 160 پرندگان لایه قفس مرغ جوجه مرغ تخم مرغ پرورش تجهیزات |
|---|---|
| قاب قفس: | فولاد نوع U |
| مواد قفس: | قفس لایه گالوانیزه دوبل سرد یا گرم |
H نوع اتوماتیک قفس باطری مرغداری تخم مرغ مرغ تخمگذار مرغ مزرعه 5 طبقه
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری مرغداری مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
تجهیزات مرغداری قفس باطری مرغ H نوع 4 لایه برای لایه
| نام محصول: | تجهیزات طیور H نوع 4 قفس مرغ قفس باطری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H نوع تخم مرغ باطری قفس مرغ تخمگذار تجهیزات پرورش طیور
| نام محصول: | تجهیزات پرورش طیور نوع H تخم مرغ لایه باتری قفس مرغ تخمگذار |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
A Type Animal Poultry Layer Chicken Cage Equipment for Chicken House
| نام محصول: | تجهیزات مرغداری و حیوانات قفس قفس نوع لایه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
تجهیزات قفس مرغ لایه ای پرورش طیور سیستم اتوماتیک سیم فولادی گالوانیزه
| نام محصول: | تجهیزات پرورش طیور قفس مرغ لایه اتوماتیک سیم فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |

