همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
قفس مرغ گالوانیزه ای برای پرورش مرغ با چگالی بالا
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
مزرعه مرغ باتری اتوماتیک بطری تخم مرغ قفس مرغ قفس تخم مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
نوع باتری لایه ای قفس مرغ قفس باتری نوع H و سیستم پرورش خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
تجهیزات پرورش قفس باتری گرم گالوانیزه برای لایه های تخم مرغ با قفس های مرغ اتوماتیک و ضد عفونی کننده جمع آوری تخم مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
تغذیه کننده خودکار گوشتی 380V ، تجهیزات قفس مرغ گالوانیزه 500KGS گرم
| نام: | سیستم تغذیه خودکار طیور قفس باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه تغذیه چرخ دستی هاپر، دستگاه تغذیه گنتری |
| مواد: | تخته فولاد گالوانیزه داغ |
تجهیزات پرورشی لایه ای تخم مرغ قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H
| نام محصول: | قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 ظرفیت برای مرغ در دبی
| نام محصول: | 3 ردیف 120 ظرفیت A نوع قفس لایه ای مرغ برای طیور |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
SGSBattery مرغ های لایه ای قفس مرغ نوع H تخمگذار 5 طبقه
| نام محصول: | H نوع باتری لایه تخم مرغ مرغ تخم مرغ تخمگذار قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | H تایپ مرغ قفس مرغ |
مرغ مدرن اتوماتیک باتری تخمک لایه ای قفس مرغ برای فروش نوع قفس مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
گرم گالوانیزه بهترین فروش سیستم اتوماتیک قفس مرغ کباب H نوع باتری قفس مرغ کباب
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |

