همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
مرغداری باطری لایه جوجه قیف قفس تغذیه
| تجهیزات جانبی: | فیدر، قفس مرغ لایه ای، مش سیمی، آبخوری نوک سینه |
|---|---|
| ظرفیت را تنظیم کنید: | 144/192/240/288 لایه |
| اندازه سلول: | 450*600*410 میلی متر |
مرغ گوشتی باتری قفس مرغ قفس مرغداری تجهیزات مرغداری نوع A
| نام محصول: | یک نوع قفس باتری قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
سیستم تغذیه اتوماتیک قفس مرغ باطری مرغداری تخم مرغ گالوانیزه 5 طبقه
| نام محصول: | سیستم تغذیه اتوماتیک با باتری گالوانیزه قفس تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
10000 لایه باتری قفس مرغ مزرعه مرغ استفاده شده است
| نام محصول: | قفس باتری طیور |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
تخم مرغ تخم مرغ باتری قفس مرغ مزرعه خانه 4 طبقه برای نیجریه آفریقا
| نام محصول: | قفس مرغ تخم مرغ لایه ای طرح خانه مرغداری قفس مرغداری قفس لایه ای |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
قفس مرغ نوع H 3 طبقه 4 طبقه با سیستم تغذیه خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ نوع H 3 طبقه 4 طبقه با سیستم تغذیه خودکار |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | قفس مرغ گوشتی |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
4 طبقه باتری مرغداری قفس مرغ قفس Q235A H سبک قاب کاملا خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ 4 طبقه H قفس مرغ کاملاً خودکار با باتری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باطری تمام اتوماتیک قفس مرغ لایه H نوع تخم مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | قفس باطری مرغ تخم مرغ تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
لایه ها مرغداری باطری قفس مرغ H نوع 4 ردیف 6 طبقه
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| مواد: | Q235A گالوانیزه داغ |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع H |
H نوع تخم مرغ باطری قفس مرغ 8 طبقه سیم فولادی گالوانیزه
| نام محصول: | قفس مرغ لایه تخم مرغ |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه دوبل سرد/گرم |

