همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
نصب قفس مرغ 120 پرنده نوع لایه
| نام: | قفس دان مرغ برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نام محصول: | قفس برای جوجه های گوشتی |
| کاربرد: | قفس مرغداری برای جوجه های گوشتی |
3 ردیف 120 مرغ تخمگذار مرغ قفس مرغ قفس باطری با نوک پستان برای مزارع لایه ها
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | 3 ردیف 120 مرغ تخمگذار مرغ قفس مرغ قفس باطری با نوک پستان برای مزارع لایه ها |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
مرغداری باطری لایه اتوماتیک قفس مرغ 4 طبقه 5000 پرنده تخم گذاری
| نام محصول: | 4 ردیف 5000 مرغ تخمگذار مرغداری مرغداری باطری قفس خودکار مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
اتوماتیک مرغ باطری قفس مرغداری H شکل کوچک روی هم
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای کوچک H شکل |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
نوع H تخم مرغ لایه ای باطری قفس مرغ تخمگذار مرغ سرد 8 طبقه
| نام محصول: | H نوع باتری لایه تخم مرغ مرغ تخم مرغ تخمگذار قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
یک نوع مرغ های تخم گذار لایه قفس مرغ باتری مرغزار تخم مرغ برای تانزانیا
| نام محصول: | یک نوع مرغ تخمگذار باطری مرغداری فارم تخم مرغ قفس مرغ برای تانزانیا |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| اندازه قفس: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
گالوانیزه نوع 4 طبقه H نوع 4 طبقه لایه بزرگ قفس مرغ برای قفس مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
گالوانیزه گرم نوع A نوع H نوع 3/4 لایه قفس مرغ مرغ برای تجهیزات کشاورزی
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
گالوانیزه اتوماتیک 4 لایه باتری مرغ مرغ قفس مرغ لایه تجهیزات کشاورزی برای فروش
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
Q235 گالوانیزه نوع باتری لایه ای قفس مرغ تخم مرغ خودکار سیستم تجهیزات پرورش مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |

