همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
قفس مرغ لایه ای نوع H 2 میلی متر برای مرغداری 8 طبقه / طبقه
| نام محصول: | قفس حیوانات نوع H برای قفس های لایه ای مرغ قفس مرغ مرغداری قفس مرغ تخم مرغ مرغداری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
20000 پرندگان باطری مرغ قفس لایه H نوع برای پاکستان مزرعه 2mm
| نام محصول: | H نوع باتری قفس لایه مرغ |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس مرغ با سیم جوشی لایه تخم مرغ Q235A نوع H گالوانیزه داغ
| نام محصول: | قفس مرغ لایه لایه سیم جوشی گالوانیزه |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باتری تجهیزات مرغداری خودکار قفس مرغ لایه H شکل
| نام محصول: | H شکل قفس مرغ قفس لایه باتری |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفسه مرغ اتوماتیک نوع H قفسه مرغ پرورش مرغ مرغ تخم گذاری
| نام محصول: | قفسه مرغ اتوماتیک نوع H قفسه مرغ پرورش مرغ مرغ تخم گذاری |
|---|---|
| نوع: | قفس مرغ لایه قاب H |
| فرآیند مش سیم: | گالوانیزه گرم پس از جوشکاری |
قفس مرغ با سیم جوشی لایه تخم مرغ Q235A نوع H گالوانیزه داغ
| نام محصول: | قفس مرغ لایه لایه سیم جوشی گالوانیزه |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
گالوانیزه گرم نوع 3 / 4 لایه قفس مرغ لایه مرغ برای تجهیزات کشاورزی
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
Q235 قفس مرغ اتوماتیک گرم گالوانیزه نوع A و H پرورش مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
پرورش مرغ موثر: گالوانیزه شده گرم با لایه تخم مرغ با چگالی بالا قفس مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
بهترین انتخاب برای مزارع مرغ: قفس مرغ با لایه تخم مرغ گالوانیزه داغ با چگالی بالا
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |

