همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
تجهیزات مرغداری مرغ گوشتی فولاد گالوانیزه H نوع 10000 پرنده باتری مرغ گوشتی قفس مرغ گوشتی
| نام محصول: | H Type 10000 Birds باتری مرغ گوشتی قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
H Type Farms Layer Chicken Cage 128 / 160 9 Tiers Hot Dipped
| نام محصول: | قفس مرغ لایه H نوع |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
20000 پرندگان باطری مرغ قفس لایه H نوع برای پاکستان مزرعه 2mm
| نام محصول: | H نوع باتری قفس لایه مرغ |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
گرم گالوانیزه اتوماتیک نوع A نوع H نوع قفس مرغ لایه برای قفس مرغ
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک تخم مرغ و مرغ |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
تخم گذاری اتوماتیک قفس مرغ گرم گالوانیزه با باتری قفس تجهیزات پرورش و ضد عفونی کننده جمع آوری تخم
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
Soncap 128 Birds/Set 4 Layer Chicken Cage for Laying Hens 8436290000
| نام دیگر: | قفس مرغ 128 پرنده، قفس برای مرغ های تخمگذار |
|---|---|
| مواد: | فولاد پل ملی Q235 |
| مدل: | یک نوع قفس مرغ لایه ای |
مرغ نوع A قفس مرغ ضد خوردگی گالوانیزه
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره اي |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
Hygienic A Type Hens Farm Layer Quetting Quecue Cuge Quetting Automatic Cage
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره اي |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
یک قفس مرغ تخمگذار مدل قفس مرغ 160 مرغ برای تغذیه حیوانات
| استفاده: | قفس مرغ از جنس استنلس استیل مزرعه مرغ |
|---|---|
| استفاده کنید: | مرغ |
| مواد: | قفس مرغ از جنس استیل ضد زنگ Q235 |
مرغ تخمگذار قفس مرغ مرغ خانگی پرنده برای مرغ گالوانیزه داغ
| استفاده: | قفس مرغ از جنس استنلس استیل مزرعه مرغ |
|---|---|
| استفاده کنید: | جوجه |
| مواد: | قفس مرغ از جنس استیل ضد زنگ Q235 |

