همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1128 محصولات.
قفس مرغ گالوانیزه داغ 4 طبقه 72 باطری پرنده جدیدترین طرح
| نام محصول: | قفس مرغ باطری |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
H نوع باتری تمام اتوماتیک سیستم قفس مرغ تخم مرغ تجهیزات مرغداری
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | H نوع باتری تمام اتوماتیک سیستم قفس مرغ تخم مرغ تجهیزات مرغداری |
| تایپ کنید: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |
قفس مرغ باطری تولید کنندگان تجهیزات مرغداری مرغداری
| نام محصول: | قفس مرغ باطری |
|---|---|
| کاربرد: | قفس مرغداری برای لایه ها |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
120 پرنده مرغ باطری قفس مرغ نیجریه مرغداری گالوانیزه Q235 3 لایه
| نام محصول: | قفس مرغ گالوانیزه Q235 3 لایه 120 پرنده باطری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H نوع باتری قفس مرغ تجهیزات تخمگذار مرغ تخم مرغ لایه تمام اتوماتیک 9 طبقه
| نام محصول: | H نوع تخمگذار مرغ تخم مرغ لایه باتری قفس مرغ تجهیزات |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
نوع H با باتری تمام اتوماتیک قفس مرغ تجهیزات تغذیه مرغداری 10 طبقه
| نام محصول: | قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
Q235A نوع مرغ تخمگذار قفس مرغ با باتری با مرغ خانه برای آفریقا
| نام محصول: | یک نوع مرغ تخمگذار با باتری قفس مرغ با خانه مرغ برای آفریقا |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
باطری بزرگ دوامدار قفس مرغ آسان برای تمیز کردن لایه فولاد گالوانیزه
| نام محصول: | قفس مرغ باتری بزرگ دوامدار و آسان برای تمیز کردن لایه قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه |
| کلمات کلیدی: | قفس مرغ باطری |
قفس مرغ با بطری با سیستم جمع آوری تخم مرغ خودکار
| نام محصول: | قفس مرغ با باتری نوع A لایه تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| کلمات کلیدی: | قفس مرغ باطری |
| رنگ: | سفید نقره ای |
گالوانیزه گرم لایه باتری قفس مرغ برای مزرعه 72 پرنده / مجموعه
| نام محصول: | قفس مرغ باطری |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |

