همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1127 محصولات.
قفس مرغ 4 طبقه با باتری تخم مرغ مرغداری با آبخوری اتوماتیک نوک سینه
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | 4 طبقه مرغداری مرغداری تخم مرغ قفس مرغ |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
قفس مرغ 4 طبقه باتری قفس مرغ مزرعه قفس مرغ برای مرغداری
| نام محصول: | قفس 4 طبقه مرغ، قفس مرغ مزرعه باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | یک قاب |
| مواد: | قفس مرغ استیل گالوانیزه |
4 طبقه تجهیزات قفس مرغ باتری
| نام دیگر: | قفس باتری برای لایه ها و جوجه های گوشتی |
|---|---|
| تایپ کنید: | سیستم قفس باتری نوع H |
| مواد: | گالوانیزه داغ |
3.0mm Q235 H نوع باتری قفس مرغ 4 طبقه تجهیزات مرغداری
| نام: | سیستم قفس باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس باطری مرغ تخمگذار نوع H |
| ردیف: | 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10 ردیف قفس باتری |
تجهیزات محلی قفس مرغ باتری 3-9tiers 650x625x500mm اندازه SONCAP
| کلید واژه ها: | سیستم قفس باتری، قفس باتری ساخت محلی |
|---|---|
| اندازه سلول: | 650x625x500mm |
| مدل: | قفس H قفس / نوع لایه مرغ |
Boost Your Poultry Farm's Efficiency with Automatic Manure Cleaning Battery Chicken Cages
| رنگ: | سفید رنگ |
|---|---|
| اندازه: | 650mmx1250mm |
| مادی: | فولاد گالوانیزه گرم |
مرغداری مرغداری باطری تجهیزات قفس مرغ 96 پرنده / ست
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره اي |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
قفس مرغ 10000 لایه قفس مرغ با باتری کارکرده
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره اي |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
قفس مرغ تمام اتوماتیک گالوانیزه داغ با سیستم جمع آوری تخم مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
65*62.5 سانتی متر H نوع باتری قفس مرغ سایز بزرگ
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |

