همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1127 محصولات.
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
توليد مرغ باتري آلات قفس مرغ 96 پرنده / مجموعه
| نام محصول: | قفس مرغ لایه |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
10000 لايه باتري قفس مرغ آب آشاميدن اتوماتيك
| نام محصول: | قفس مرغ لایه |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
اتوماتیک نوع H گالوانیزه تخم مرغ لایه باتری قفس مرغ برای فرمه مرغ تجهیزات خانه
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
5000 پرنده اتوماتیک نوع H لایه گالوانیزه باتری قفس مرغ برای فرمه مرغ تجهیزات خانه
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
قفس مرغ کامل اتوماتیک تیپ H باطری قفس مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |
تخم مرغ تخمگذار سیستم قفس مرغ مرغداری یک نوع لایه گالوانیزه 384 پرنده / مجموعه
| نام محصول: | سیستم قفس باتری مرغ تخمگذار نوع لایه گالوانیزه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
قفس مرغ با بطری لایه تخم مرغ برای 30000 لایه سیستم قفس مرغ کاملا خودکار
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک مرغداری قفس باطری لایه تخم مرغ |
|---|---|
| کلمات کلیدی: | قفس مرغ باطری |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
192 مرغ / مجموعه نوع H باتری قفس مرغ قفس پرورش مرغ اتوماتیک
| نام: | مرغداری |
|---|---|
| درخواست: | مزرعه طیور |
| استفاده: | مرغ های تخمگذار |

