همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ 1 2mm poultry manure removal system ] همخوانی داشتن 191 محصولات.
تجهیزات پرورشی لایه ای تخم مرغ قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H
| نام محصول: | قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
مرغداری مرغداری قفس لایه H نوع تمام اتوماتیک مرغ 6 طبقه
| نام محصول: | قفس لایه ای مرغداری قفس مرغ تمام اتوماتیک نوع H ارزان |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H نوع باتری تمام اتوماتیک سیستم قفس مرغ تخم مرغ تجهیزات مرغداری
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام محصول: | H نوع باتری تمام اتوماتیک سیستم قفس مرغ تخم مرغ تجهیزات مرغداری |
| تایپ کنید: | قفس مرغ تخم مرغ نوع H |
تجهیزات پرورش مرغ گوشتی خط تغذیه طیور با دانخوری و آبخوری اتوماتیک
| نام محصول: | سیستم خط تغذیه طیور تجهیزات پرورش مرغ گوشتی |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
سیستم تغذیه اتوماتیک قفس مرغ باطری مرغداری تخم مرغ گالوانیزه 5 طبقه
| نام محصول: | سیستم تغذیه اتوماتیک با باتری گالوانیزه قفس تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس مرغ باطری لایه تخم مرغ اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار مرغ
| نام محصول: | قفس باطری مرغداری مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار اتوماتیک |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
تخم مرغ مرغ مزرعه قفس خودکار تجهیزات مرغداری امارات نوع H
| نام محصول: | قفس مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| کلمه کلیدی: | تجهیزات مرغداری مزرعه مرغ امارات متحده عربی برای فروش |
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
مرغداری خودکار سیستم پرورش مرغ نوع H برای پرورش طیور گوشتی
| نام محصول: | قفس مرغ لایه باتری نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| اندازه قفس: | 1800x1200x2140mm، 1800x1200x2790mm |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 ظرفیت برای مرغ در دبی
| نام محصول: | 3 ردیف 120 ظرفیت A نوع قفس لایه ای مرغ برای طیور |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ نوع لایه |
سیستم قفس مرغ لایه ای تخم مرغ مرغداری اتوماتیک 65 × 62.5 × 44 سانتی متر
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس لایه ای نوع H |
| طبقات: | 3،4،5،6،8 ردیف |

