همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
دستگاه جمع آوری پرندگان اتوماتیک باتری قفس مرغ برای جوجه مرغ تجهیزات پرورش مرغ
| نام محصول: | تجهیزات پرورش مرغ باتری قفس جوجه برای جوجه های گوشتی |
|---|---|
| نوع: | قفس جوجه های گوشتی نوع H |
| درمان سطح: | گالوانیزه گرم |
144 پرنده مرغ گوشتی باطری قفس مرغ قفس لایه 3 قاب
| نام محصول: | قفس 3 لایه قفس مرغ گوشتی پرورش دهنده باتری قفس مرغ لایه قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع |
A Type Battery Chicken Layer Cage 3 Tier 120 ظرفیت برای مرغ در دبی
| نام محصول: | 3 ردیف 120 ظرفیت A نوع قفس لایه ای مرغ برای طیور |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ نوع لایه |
لایه گالوانیزه مرغ مرغ قفس برای مزرعه قفس باتری برای مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ مرغ و تخم مرغ مرغ کاملا اتوماتیک |
|---|---|
| متریال سیم قفس: | فولاد پل Q235، ضخامت 3-6 میلی متر |
| سطح مش سیم: | گالوانیزه سرد یا گرم |
10000 پرنده باطری مرغ مزرعه قفس لایه A مرغداری
| نام محصول: | قفس لایه ای مرغ مزرعه مرغ با باتری |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ نوع لایه |
A Type Battery Hens Layer Chicken Cage تجهیزات مرغداری اتوماتیک
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای نوع اتوماتیک باتری |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
قفس مرغ قفس H نوع H 65 X 62.5 CM باتری لایه لایه
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم/سرد |

