همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1127 محصولات.
سیستم کنترل محیط زیست کاملا اتوماتیک باتری قفس مرغ بیش از 25 سال طول عمر بهینه شده برای نیازهای پرورش مرغ مدرن
| ردیف: | 3-8 ردیف |
|---|---|
| طراحی: | به صورت رایگان |
| اندازه: | 650x1250X440mm/1000x1250x400mm |
سیستم کنترل محیطی تمام اتوماتیک قفس های مرغ تخمگذار با عمر بیش از 25 سال راه حل پرورش طیور
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
قفس مرغداری با ظرفیت 72-108 مرغ، قفس مرغ تخمگذار با سیستم کاملاً اتوماتیک و کنترل محیطی، مساحت 450 سانتیمتر مربع برای پرورش طیور
| Material: | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Area/Bird: | 450cm2 |
| Life span : | More Than 25 Years |
قفس های مرغداری 6 طبقه باطری با مواد بادوام و ماندگاری بیش از 25 سال مناسب برای پرورش متراکم طیور
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
SGS 90-384 Birds Battery Chicken Cage System 1950x2300x1500mm اندازه
| نام دیگر: | قفس باتری برای لایه ها، مرغ های تخمگذار قفس باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | نوع H و نوع A |
| مواد: | فولاد پل q235 |
سیم گالوانیزه نوع 120 پرنده مرغ باتری قفس مرغ برای لایه ها
| نام محصول: | قفس باطری مرغی لایه ای مرغ |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس لایه مرغ نوع |
| مواد: | سیم گالوانیزه Q235 |
450cm2/Bird Q235 استیل لایه باتری مرغ قفس 150 کیلوگرم وزن
| کلمات کلیدی محصول: | سیستم قفس باتری، قفس مرغ لایه باتری، تجهیزات مرغ تخمگذار قفس باتری |
|---|---|
| مواد: | فولاد پل ملی Q235 |
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1800X600X410mm/650X625X500mm |
مرغداری Q235 3 - 4Tier Battery Chicken Cage استفاده از پرورش جوجه های گوشتی
| نام دیگر: | قفس مرغ گوشتی باطری، قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| مدل: | سیم فولادی کم کربن Q235 |
| فرآیند سطحی: | گالوانیزه گرم |
قفس مرغ گوشتی باطری قفس مرغ اتوماتیک مرغداری H نوع 3 ردیف 4 طبقه
| نام محصول: | قفس باطری مرغ گوشتی نوع H نوع 3 Tiers 4 Tiers |
|---|---|
| مواد: | Q235A گالوانیزه داغ |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |

