همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ battery chicken cage ] همخوانی داشتن 1130 محصولات.
قفس مرغ با باتری گالوانیزه داغ برای 17 جوجه گوشتی / سلولی
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| رنگ: | نقره اي |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ |
مرغ باطری قفس مرغ سیستم H نوع گالوانیزه 384 پرنده / ست
| نام محصول: | H نوع باتری تخمگذار سیستم قفس قفس قفس مرغ طرح لایه قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
یک نوع لایه باتری قفس مرغ با پوشش خودکار روی طیور 275 گرم / متر مربع
| نام محصول: | سیستم تجهیزات پرورش طیور قفس قفس مرغ با نوع لایه باتری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
قفس مرغ با باتری گالوانیزه گرم برای کباب مرغ 17 جوجه در سلول
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| مواد: | شبکه سیم فولادی گالوانیزه گرم |
دامپروری قفس مرغ باطری قفس H نوع 6 لایه
| ظرفیت را تنظیم کنید: | 144/192/240/288 لایه |
|---|---|
| ظرفیت سلول: | 6 لایه |
| تجهیزات جانبی: | لوله آب، ساق پا، آبخوری نوک سینه |
قفس مرغ سنگین باتری طراحی شده برای بهینه سازی تولید تخم مرغ و افزایش سلامت طیور در مزارع تجاری
| اندازه: | 650x1250X440mm/1000x1250x400mm |
|---|---|
| منطقه/پرنده: | 450 سانتی متر مربع |
| طول عمر: | بیش از 25 سال |
10000 تخم مرغ باتری تجهیزات قفس مرغ Q235 مواد فولادی SONCAP فهرست شده
| نام دیگر: | قفس 10000 لایه، سیستم قفس باتری |
|---|---|
| طبقات / طبقات: | A type: 3/4 floors; نوع A: 3/4 طبقه; H type: 3-9 tiers نوع H: 3-9 طبقه |
| مدل: | A type battery cage; یک نوع قفس باتری؛ h type battery cage قفس باتری نوع h |
50000 Birds 5tiers قفس مرغ تجهیزات قفس مرغ تخمگذار استفاده از ISO9001 تأیید
| کلید واژه ها: | قیمت قفس باطری 50000 قیمت قفس لایه قفس مرغ 50000 |
|---|---|
| سطوح/سطوح: | A type: 3, 4 tiers; نوع: 3، 4 طبقه. H type:3-10 tiers نوع H: 3-10 طبقه |
| تایپ کنید: | قفس لایه نوع، قفس لایه نوع H |
گالوانیزه فولاد مرغ باتری قفس مرغ 3 طبقه لایه تخم مرغ قفس A4L-160
| رنگ: | سفید نقره ای |
|---|---|
| تعداد لانه ها: | 3-4 |
| سیستم تغذیه اتوماتیک: | آره |
HDG H نوع باتری قفس مرغ برای تخمگذار مرغ 3-10Tiers
| نام محصول: | تجهیزات پرورش طیور، قفس باتری مرغ تخمگذار، قفس لایه مرغ |
|---|---|
| سطوح/سطوح: | 3، 4، 5، 6، 8، 9، 10 ردیف |
| تایپ کنید: | قفس لایه مرغ نوع h |

