همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap automatic poultry feeding system ] همخوانی داشتن 378 محصولات.
MRS3000 Winch Automatic Pan Feeding System، 60kgs 4pans/3m پرورش مرغ تجهیزات
| کلید واژه ها: | تجهیزات پرورش مرغ کف طیور سیستم تغذیه تابه جوجه های گوشتی |
|---|---|
| ظرفیت قیف خوراک: | ورق گالوانیزه داغ 60 کیلوگرم، 70 کیلوگرم، 1.0 میلی متر |
| فیدر تابه: | 4 تابه / 3 متر، قطر 360 میلی متر |
یک نوع لایه باتری قفس مرغ با پوشش خودکار روی طیور 275 گرم / متر مربع
| نام محصول: | سیستم تجهیزات پرورش طیور قفس قفس مرغ با نوع لایه باتری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
تجهیزات اتوماتیک پرورش طیور گوشتی سیستم خط تغذیه طیور 45mm 4pan / 3m
| نام محصول: | سیستم خط تغذیه خودکار طیور |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| معاون هاپر: | 60 کیلوگرم، 70 کیلوگرم، 90 کیلوگرم |
قفس مرغ با بطری لایه تخم مرغ برای 30000 لایه سیستم قفس مرغ کاملا خودکار
| نام محصول: | قفس تمام اتوماتیک مرغداری قفس باطری لایه تخم مرغ |
|---|---|
| کلمات کلیدی: | قفس مرغ باطری |
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
Pullet Rearing Q235 Modern Hen Cage، SONCAP 90days تجهیزات پرورش مرغ
| کلید واژه ها: | قفس پرورش پولت جوجه های لایه ای |
|---|---|
| نوع قاب: | H، یک قاب |
| مواد قفس: | q235، بدون تغییر شکل |
H نوع اتوماتیک قفس باطری مرغداری تخم مرغ مرغ تخمگذار مرغ مزرعه 5 طبقه
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری مرغداری مرغ تخمگذار مزرعه مرغ تخمگذار |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باتری تجهیزات مرغداری خودکار قفس مرغ لایه H شکل
| نام محصول: | H شکل قفس مرغ قفس لایه باتری |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
باطری تمام اتوماتیک قفس مرغ لایه H نوع تخم مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | قفس باطری مرغ تخم مرغ تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس های پرورش دهنده مرغ باطری حیوانات اتوماتیک مرغداری 8 طبقه
| نام محصول: | قفس های پرورش دهنده مرغ مرغداری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ پرورش دهنده نوع H |

