همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap automatic poultry feeding system ] همخوانی داشتن 378 محصولات.
مرغداری خودکار سیستم پرورش مرغ نوع H برای پرورش طیور گوشتی
| نام محصول: | قفس مرغ لایه باتری نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| اندازه قفس: | 1800x1200x2140mm، 1800x1200x2790mm |
تجهیزات اتوماتیک 380 ولت 50 هرتز برای مرغخانه ها تایید SONCAP را دریافت کرده است.
| نام: | تجهیزات کباب مرغ پرورش مرغ |
|---|---|
| نوع: | سیستم قفس مرغ گوشت گوشتی، سیستم کف گوشت گوشتی |
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ |
باتری اتوماتیک کامل قفس مرغ سیم گالوانیزه گرم 3-4 لایه
| درمان ضد خوردگی: | آره |
|---|---|
| ظرفیت: | 90-160 جوجه |
| تعداد درب: | 3-4 |
تجهیزات مرغداری قفس مرغ لایه ای تخم مرغ اتوماتیک برای مزرعه آفریقای جنوبی
| نام محصول: | تجهیزات مرغداری خودکار تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
تجهیزات مرغداری قفس مرغ لایه لایه تخم مرغ برای مزرعه آفریقای جنوبی
| نام محصول: | تجهیزات مرغداری خودکار تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
A Type Battery Hens Layer Chicken Cage تجهیزات مرغداری اتوماتیک
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای نوع اتوماتیک باتری |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ نوع لایه |
تغذیه کننده خودکار گوشتی 380V ، تجهیزات قفس مرغ گالوانیزه 500KGS گرم
| نام: | سیستم تغذیه خودکار طیور قفس باتری |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه تغذیه چرخ دستی هاپر، دستگاه تغذیه گنتری |
| مواد: | تخته فولاد گالوانیزه داغ |
380 ولت تغذیه اتوماتيك برايلر، 500 کيلوگرم تجهیزات قفس مرغ گالوانيزه شده گرم
| نام: | سیستم تغذیه اتوماتیک مرغ از قفس باتری |
|---|---|
| نوع: | دستگاه تغذیه چرخ دستی هاپر، دستگاه تغذیه گنتری |
| مواد: | تخته فولادی گالوانیزه شده گرم |
U Type HDG Steel Chicken Food Feeder ، 3-8tiers سیستم تغذیه اتوماتیک برای جوجه ها
| نام محصول: | تجهیزات سیستم تغذیه اتوماتیک طیور با راندمان بالا برای مزرعه مرغ های تخمگذار |
|---|---|
| لایه های قفس: | 3/4/5/6/8 طبقات قفس طیور |
| استند قفس: | فولاد گالوانیزه نوع U |
سیستم آشامیدنی طیور 360 درجه ، سیستم نوشیدن نوک سینه مرغ SONCAP 2-3
| نام محصول: | سیستم آشامیدنی اتوماتیک طیور آب خوری برای قفس مرغ باطری |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس باتری قاب A یا H |
| مواد لوله آب: | مهندسی پلاستیک |

