همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap automatic poultry feeding system ] همخوانی داشتن 378 محصولات.
404 Not Found
| Other Name: | poultry farm automatic chicken feeding broiler equipment for floor raising system |
|---|---|
| Vice Hopper: | 60kgs, 70kgs, 90kgs |
| Pan Feeders: | 13 grid, 4pan/3m |
تجهیزات مرغداری قفس 6 طبقه با باتری لایه ای H نوع
| نام محصول: | H نوع اتوماتیک تجهیزات مرغداری قفس مرغ لایه باتری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
3 متر/تنظیم کننده نوک پستان آب مرغ تغذیه کننده ، ISO9001 4 سوراخ تغذیه گوشتی خودکار
| نام دیگر: | سیستم تغذیه اتوماتیک تشت برای تجهیزات پرورش کف جوجه های گوشتی |
|---|---|
| خط تغذیه اصلی: | سیلو یا قیف |
| تابه خوراک: | مواد پلاستیکی خالص |
Soncap 3-8tiers مرغ لایه باتری مرغ قفس تغذیه قفس
| نام محصول: | قفس های لایه ای برای فروش، قفس مزرعه مرغ باطری |
|---|---|
| شکل: | نوع H یا A |
| ظرفیت پرندگان: | 54-384 پرنده قفس لایه |
Soncap 3-8tier مرغ باتری لایه مرغ قفس Hopper تغذیه
| نام محصول: | قفس های لایه ای برای فروش، قفس مزرعه مرغ باطری |
|---|---|
| شکل: | نوع H یا A |
| ظرفیت پرندگان: | 54-384 پرنده قفس لایه |
قفسه مرغ اتوماتیک نوع H قفسه مرغ پرورش مرغ مرغ تخم گذاری
| نام محصول: | قفسه مرغ اتوماتیک نوع H قفسه مرغ پرورش مرغ مرغ تخم گذاری |
|---|---|
| نوع: | قفس مرغ لایه قاب H |
| فرآیند مش سیم: | گالوانیزه گرم پس از جوشکاری |
قفس مرغداری گالوانیزه داغ ، قفس فولادی مرغ 3/4 ردیف برای مرغ های لایه ای
| نام: | قفس مرغ گوشتی |
|---|---|
| مواد: | پل فولادی Q235 |
| فرآیند گالوانیزه کردن: | گالوانیزه گرم بعد از جوشکاری |
H440mm Manure Cleaning Q235 Steel Baby Chick Cage 17birds برای طیور
| کلید واژه ها: | لایه تخم مرغ قفس پرورش دهنده جوجه |
|---|---|
| مواد قفس: | استیل q235، بادوام |
| تغذیه کننده: | پی وی سی، فولاد گالوانیزه گرم، صفحه تنظیم فیدر |
تجهیزات پرورش طیور با باتری مدرن 144 پرنده تخمگذار قفس مرغ
| نام محصول: | قفس مرغ باطری تخمگذار |
|---|---|
| نوع قفس: | قاب H/A |
| مواد: | قفس لایه ای مرغ گالوانیزه داغ |
مرغداری مرغداری قفس مرغ لایه ای قفس H تخمگذار اتوماتیک 8 طبقه
| نام محصول: | H قاب اتوماتیک تخمگذار قفس مرغ قفس لایه مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |

