همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap automatic poultry feeding system ] همخوانی داشتن 378 محصولات.
سیستم تغذیه اتوماتیک قفس مرغ باطری مرغداری تخم مرغ گالوانیزه 5 طبقه
| نام محصول: | سیستم تغذیه اتوماتیک با باتری گالوانیزه قفس تخم مرغ قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
قفس مرغ گوشتی باطری H نوع اتوماتیک برای مرغداری
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی با باتری اتوماتیک نوع H برای مرغداری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
H نوع باتری لایه ای قفس مرغ مرغداری تخم مرغ اتوماتیک 10 طبقه
| نام محصول: | H نوع اتوماتیک تخم مرغ مرغداری قفس مرغ باطری |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
تجهیزات قفس مرغ لایه ای پرورش طیور سیستم اتوماتیک سیم فولادی گالوانیزه
| نام محصول: | تجهیزات پرورش طیور قفس مرغ لایه اتوماتیک سیم فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| مواد: | سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
سیستم کنترل محیط زیست پرندگان فولاد گالوانیزه 5 لایه باتری نوع H قفس مرغ برای مرغ تخم مرغ
| نام محصول: | قفس باطری لایه قفس مرغ |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس مرغ |
| مواد سیمی: | قفس مرغ فولادی گالوانیزه داغ |
قفس مرغ گوشتی باطری H نوع اتوماتیک برای مرغداری
| نام محصول: | قفس مرغ گوشتی با باتری اتوماتیک نوع H برای مرغداری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| نوع: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
U Shaped Galvanized Broiler تجهیزات مرغداری 60-192 ظرفیت پرندگان
| نام محصول: | تجهیزات پرورش طیور مرغ گوشتی قفس با باتری گالوانیزه |
|---|---|
| نوع قفس: | قفس H قفس جوجه های گوشتی |
| سیم قفس: | فولاد پل q235 |
5000 پرنده مرغ گوشتی مزرعه قفس مرغداری گرم گالوانیزه باتری H قاب مرغ مزرعه
| نام محصول: | قفس مرغ مرغداری فریم اتوماتیک باتری H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
تجهیزات قفس مرغ باطری مرغداری نوع H تمام اتوماتیک برای مرغ های 50000 لایه
| نام محصول: | تجهیزات مرغداری نوع H با باتری تمام اتوماتیک قفس مرغ |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
Q235A قفس مرغ لایه ای تخم مرغ برای 5000 پرنده تجهیزات پرورش طیور
| نام محصول: | قفس مرغ لایه ای تخم مرغ برای 5000 پرنده |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |

