همه محصولات
-
آقای عمر جبرئیلما از سال 2011 با Silver Star همکاری داریم ، اولین سفارش قفس لایه مزرعه مرغ ما نیز بسیار قوی است. قفس های با کیفیت و با دوام ، بسیار راضی هستم. -
آقای برایانقفس مرغ باتری Siver Star ارزش سفارش دارد: سال گذشته ما برای اولین بار در قفس مرغ لایه گالوانیزه گرم همکاری کردیم. وقتی از قفس طیور دریافت کردم واقعاً شگفت زده شدم. علاوه بر این ، Siver Star راهنمای نصب بیمار بیشتری به ما داد. در حال حاضر مزرعه من بسیار خوب کار می کند ، به زودی برای خانه دومم آماده می شوم. -
آقای حلیم ستریابرای ما فراموش نشدنی است که در غرفه نمایشگاهی ملاقات کنیم ، ما با خانم جویز مدیر Silver Star صحبت کردیم و اولین تجارت خود را برای مرغداری های جدیدم با قفس مرغ اتوماتیک آغاز کردیم. خانم جویس مهندس را برای راهنمایی نصب و راه اندازی برای من بفرستید ، کار با آن آسان است ، من سپاسگزارم.
کلید واژه ها [ soncap automatic poultry feeding system ] همخوانی داشتن 378 محصولات.
قفس باطری تخم مرغ 4 طبقه برای مرغداری تانزانیا
| نام محصول: | قفس باطری تخم مرغ 4 طبقه برای مرغداری تانزانیا |
|---|---|
| مواد: | Q235A گالوانیزه داغ |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
120 لایه تخم مرغ مش سیم قفس مرغ نوعی تجهیزات مرغداری
| نام محصول: | مش سیم مرغ نوع قفس تخم مرغ تجهیزات مرغداری |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
| طبقات: | 3 یا 4 طبقه |
تجهیزات پرورشی لایه ای تخم مرغ قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H
| نام محصول: | قفس مرغ با باتری تمام اتوماتیک نوع H |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
H تایپ اتوماتیک قفس لایه مرغ اوگاندا مرغداری 30000 پرنده
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس لایه ای مرغ |
|---|---|
| مواد: | فولاد گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
مرغداری مرغداری قفس لایه H نوع تمام اتوماتیک مرغ 6 طبقه
| نام محصول: | قفس لایه ای مرغداری قفس مرغ تمام اتوماتیک نوع H ارزان |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| نوع: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
سیستم باتری مزرعه خودرو در طیور ، تجهیزات مرغ گوشتی مرغ HDG 150/200
| کلید واژه ها: | قفس مرغ گوشتی برای مرغ گوشتی |
|---|---|
| مواد: | Q235A کربن کم، فولاد گالوانیزه داغ |
| ردیف / سطوح: | 3/4 طبقات |
قفس مرغداری تمام اتوماتیک مرغ گوشتی 5000 H نوع باتری برای مرغ
| نام محصول: | قفس باتری نوع H برای مرغ گوشتی |
|---|---|
| تایپ کنید: | قفس مرغ گوشتی نوع H |
| طبقات: | 3 یا 4 طبقه |
تخم مرغ تخم مرغ باتری قفس مرغ مزرعه خانه 4 طبقه برای نیجریه آفریقا
| نام محصول: | قفس مرغ تخم مرغ لایه ای طرح خانه مرغداری قفس مرغداری قفس لایه ای |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ نوع لایه |
H تایپ مرغ باطری قفس مرغ تخم مرغ تخمگذار اتوماتیک مزرعه مرغ تخمگذار 2mm
| نام محصول: | H تایپ اتوماتیک قفس باطری تخمگذار مرغ مزرعه |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه گرم / سرد Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |
تجهیزات مرغداری قفس باطری مرغ H نوع 4 لایه برای لایه
| نام محصول: | تجهیزات طیور H نوع 4 قفس مرغ قفس باطری |
|---|---|
| مواد: | مش سیم فولادی گالوانیزه داغ Q235A |
| تایپ کنید: | قفس مرغ لایه ای نوع H |

